top of page

"Dzięki naszej produkcji ręcznej, nasze wyroby są wyjątkowe i unikalne, co pozwala naszym klientkom wyróżnić się w tłumie. "

Bakap to marka, która oferuje niebanalną elegancję dla wielbicielek mody. Nasze wyroby są produkowane ręcznie w zakładzie w Łodzi, gdzie mieści się również nasza siedziba. Jednym z naszych priorytetów jest produkcja emitująca jak najmniejszą ilość CO2 oraz żyjąca w zgodzie ze środowiskiem.

Dzięki naszej produkcji ręcznej, nasze wyroby są wyjątkowe i unikalne, co pozwala naszym klientkom wyróżnić się w tłumie. Jednocześnie, dbając o środowisko naturalne, chcemy zapewnić, że nasza produkcja jest jak najbardziej ekologiczna i zrównoważona. Zapraszamy do naszego sklepu i odkrycia naszej wyjątkowej oferty.

"Nasze wyroby cechują się doskonałym doboru tkanin, które zapewniają wytrzymałość oraz utrzymanie koloru, nawet po wielokrotnym praniu."

Nasze wyroby cechują się doskonałym doboru tkanin, które zapewniają wytrzymałość oraz utrzymanie koloru, nawet po wielokrotnym praniu. Dzięki temu, nasze sukienki i kostiumy są nie tylko piękne, ale również praktyczne i łatwe w utrzymaniu.

Marka Bakap uważnie śledzi światowe trendy, jednocześnie zachowując równowagę pomiędzy modowymi inspiracjami a wygodą i funkcjonalnością, które są szczególnie poszukiwane w obecnych czasach. W naszym sklepie można odnaleźć zarówno klasyczne, jak i nowoczesne kroje, bogatą gamę kolorów oraz wzorów.

"Oferujemy kolekcję dla pań w różnych rozmiarach, w tym również w rozmiarach do 48."

Kupując produkty naszej polskiej firmy, wspieracie rodzimą gospodarkę i dajecie zatrudnienie polskim pracownikom. Dlatego też zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się z naszą kolekcją eleganckiej odzieży damskiej.

bottom of page