BAŁAKIER STYLE

"Zwróciła moją uwagę przede wszystkim jakością projektów i ciekawym wzornictwem"

Krystyna Bałakier

Sukienka okolicznościowa

„Sukienka okolicznościowa”, to taka, która nadaje się na różnego rodzaju „wyjścia”. Tą, którą Wam dzisiaj pokażę, możecie założyć np. na chrzciny lub komunię wnucząt, na ślub i wesele dzieci, ale także na proszony obiad. Jej producentem jest polska marka BAKAP, która zwróciła moją uwagę przede wszystkim jakością projektów i ciekawym wzornictwem, ale także możliwością kupna dużych rozmiarów (do 52). Ponieważ sukienka jest w stylu marynarskim, dodałam do niej granatowe szpilki, naszyjnik z granatem i srebrem (kiedyś „wpadł mi w oko w Quiosque”), a także czerwoną, klasyczną torebkę, która posiadam od lat. Można dokupić do niej odpowiednio pasujący żakiet i wtedy uzyskamy bardzo ciekawy komplet. Można także nosić ją bez żakietu, ponieważ ma krótkie rękawki zasłaniające ramiona. Bardzo podoba mi się w niej to, że dół jest  inny niż góra , dzięki czemu zmieniając  np. tylko żakiety, można uzyskać zupełnie inny efekt stylizacyjny... Przeczytaj resztę na: http://balakier-style.pl/

Autorką zdjęć jest Marta Gutsche.  

Sukienka
Sukienka
Sukienka
Sukienka
Sukienka
Sukienka
Sukienka
Sukienka
MARY GRACE 

"Jest uszyty z ogromną starannością, naprawdę najwyższa jakość"

Mary Grace

Super modny krój w kształcie litery A

Dopiero co pisałam, że kończy się lato i idzie jesień, a już można powiedzieć, że zbliża się zima. Nie ma mowy o krótkim rękawku i lekkim płaszczyku. Trzeba pomyśleć o czymś cieplejszym.

Ja wybrałam krótki, ciepły i bardzo wygodny płaszczyk polskiej firmy Bakap. Super modny krój w kształcie litery A, z tyłu nieco dłuższy, ze stójką.

W tym miejscu muszę sobie pozwolić na chwilę refleksji. Owszem, ja także ubieram się w sieciówkach. Dlaczego? Ponieważ to jest bardzo wygodne iść sobie do galerii handlowej, poprzerzucać masę ubrań, zazwyczaj o modnych krojach i zgodnych z najświeższymi trendami. A najlepiej jest trafić na wyprzedaże i kupić to wszystko za połowę ceny.

Niestety, dobrze wiemy, że jakość tych ubrań jest naprawdę różna. Najczęściej po pierwszym praniu nasza bluzka zmienia się w coś zupełnie innego. Nie tylko zmienia rozmiar, ale też bleknie, zaczyna się gnieść, gdyż sprały się wszystkie impregnaty, pojawiają się dziurki. O sposobach produkcji w krajach azjatyckich, przy wykorzystaniu prawie darmowej siły roboczej i braku poszanowania środowiska naturalnego nie wspominając. Ale kto będzie o tym myślał kupując bluzkę, prawda?

Przeczytaj więcej na: http://marygrace.pl/plaszczyk-od-bakap-czyli-promujemy-polskich-producentow/

Bakap.pl Kurtka
Bakap.pl Kurtka
Bakap.pl Kurtka szara
Bakap.pl Kurtka
Bakap.pl Kurtka
Bakap.pl Kurtka
Bakap.pl Kurtka
PINOT NOIR FASHION

(...) Gdy zobaczyłam tę uszytą przez rodzinną firmę Bakap (...) stwierdziłam, że na pewno znajdę okoliczności, w których przyda się klasyczna sukienka o lekko sportowym charakterze.

Pinot Noir Fashion

O Sukience

Ostatnio nie noszę sukienek. A przecież kiedyś je uwielbiałam. Jednak gdy zobaczyłam tę uszytą przez rodzinną firmę BAKAP i połączyłam w myślach z szalem pochodzącym ze wspólnych zakupów z Dorotą Wróblewską stwierdziłam, że na pewno znajdę okoliczności, w których przyda się klasyczna sukienka o lekko sportowym charakterze. A że do rodzinnych firm mam szczególny sentyment … nie zastanawiałam się długo. I oto jestem w sukience z kotwiczką! Adres BAKAP polecam Wam także, jeśli szukacie sukienek o większych rozmiarach. Autorem zdjęć jest Waldek Piotrowski Przeczytaj więcej na: http://pinotnoirfashion.pl

Sukienka z kotwiczką
Sukienka z kotwiczką
Sukienka z kotwiczką
Sukienka z kotwiczką
Sukienka z kotwiczką
Sukienka z kotwiczką
Sukienka z kotwiczką